Ciekawe prezenty dla 3 latka

0

Wszyscy uwielbiamy rozpieszczać dzieci. Ze sklepowych półek uśmiechają się do nas śliczne pluszaki, interaktywne zabawki obiecują rozwijanie umiejętności dziecka od najmłodszych lat.

Wszelakie gry i maskotki powinny być przede wszystkim dostosowane do wieku pociechy. Co więc można podarować 3-latkowi?

 

Maskotki

Nie ma trzyletniego dziecka, które nie zachwyciłoby się miękką przytulanką. Lubując się w tradycji można wybrać oczywiście różowe dla małej damy i niebieskie dla młodego mężczyzny, jednak podziały te nie są obecnie tak bardzo popularne. Doskonałym pomysłem będzie maskotka z imieniem dziecka – nie zgubi się dzięki temu w przedszkolu, a pociecha będzie miała unikalną, stworzą specjalnie z myślą o niej zabawkę.

Domek dla lalek

Nie od dziś jest doskonałym prezentem dla małej dziewczynki. Niegdyś to dziadkowie tworzyli dla swoich wnuczek cudeńka z drewna, obecnie można kupić piękne, gotowe domki, które będą świetną zabawką dla dziewczynek na długie lata. Dzięki nim dziecko będzie mogło bawić się w zabawę „w dom” i rozwijać swoją wyobraźnię.

Lalki

Kolejny podarunek, który ucieszy dziewczynki. Wszystkie dorosłe kobiety bawiły się niegdyś lalkami, wyobrażając sobie fantazyjne sytuacje. Mała dziewczynka z pewnością również z radością będzie bawiła się lalką – mogą to być zarówno materiałowe, jak i plastikowe zabawki.

Samochodzik

Jest to propozycja skierowana szczególnie dla małych chłopców. Wyobrażanie sobie, że jest się bohaterskim strażakiem ratującym życie innych czy policjantem, ścigającym niebezpiecznych bandytów z pewnością będzie cieszyło dziecko przez długie godziny w ciągu dnia. Możliwa jest również pomoc w ozdabianiu samochodziku – na wielu modelach można na umieścić imię dziecka, zmienić kolory i naklejki znajdujące się na zabawce.

Poduszka

Ciekawa poduszka świetnie odnajdzie się w każdym dziecięcym łóżku. Wykonana z miękkiej tkaniny będzie doskonała do przytulania. Kształty można wybrać różne – od zabawnego grzybka muchomorka aż po kwiatki czy ośmiornicę. Ważne, aby była wykonana z dobrej jakości materiałów – nie może przecież szkodzić maluchowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *