Czym są bajki grajki i dlaczego warto je podsuwać dzieciom?

Bajki-grajki biją obecnie rekordy popularności wśród rodziców i dzieci. Jeśli do tej pory nie miałeś jeszcze z nimi styczności, najwyższy czas bliżej się z nimi zapoznać. Bajki-grajki to seria audiobooków obejmująca najpiękniejsze i najbardziej popularne bajki dla maluszków.

Obecnie w jej skład wchodzi kilkadziesiąt tytułów, wszystkie wydane z najwyższą starannością.

Znane bajki w wykonaniu aktorów, w połączeniu z umiejętnie dobraną oprawą muzyczną, zyskują zupełnie nowy charakter. Nie tylko dzieci czerpią mnóstwo radości z ich słuchania, Tobie również powinny przypaść do gustu.

Bajki-grajki doskonale sprawdzają się jako bajki na dobranoc. Wystarczy włączyć płytę i wsłuchać się w głosy popularnych aktorów, którzy wcielają się w postaci z bajek. Słuchanie bajek rozwija funkcje słuchowe i językowe dziecka. Sprzyja poszerzaniu jego słownictwa i rozwijaniu wyobraźni.

Bajki-grajki to także ciekawa alternatywa dla bajek czytanych przez rodziców. Nie da się ukryć, że nasze zdolności aktorskie nie dorównują talentowi popularnych aktorów. Dzięki ich głosom bajka wydaje się żywa i wiarygodna. Bajki-grajki sprawdzają się w przypadku zabieganych rodziców, którym zdarza się nie mieć czasu na wieczorną lekturę. Warto sięgnąć po nie także w czasie podróży samochodem – nic tak nie uspokoi dziecka, jak ciekawa bajka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *