Dlaczego SmartKidsPlanet to miejsce, do którego warto zabrać swoje dziecko?

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Wysokiej jakości ubranka, zabawki z dobrych materiałów, produkty żywnościowe od najlepszych producentów – to tylko część tego, na co dzisiaj decydują się stawiać odpowiedzialni rodzice. Ogromną popularnością cieszą się miejsca przeznaczone do zabawy. SmartKidsPlanet to placówka znajdująca się w Warszawie. Od samego początku stawia na wysoką jakość usług, kierując swoją ofertę do dzieci w różnym wieku. Zobaczmy dlaczego warto udać się tam z dzieckiem i czego można się w tym miejscu spodziewać.

Jak zorganizowane jest Centrum Mądrej Zabawy?

Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które zorganizowane zostało aż na powierzchni 1600 metrów kwadratowych. Wydzielono aż dziewięć stref, w których znajdują się starannie dobrane atrakcje dla dzieci. Wszystko skomponowano tak, aby pociechy miały ogromną radość zabawy, a jednocześnie by mogły się rozwijać. W centrum znajdują się następujące strefy:

  • Tuptaj;

  • Odkrywaj;

  • Fantazjuj;

  • Segreguj;

  • Twórz;

Przeznaczone są one dla dzieci w różnym wieku.

Strefa Tuptaj

Odpowiednia jest dla najmłodszych. Świetnie będą czuły się tu maluchy do trzeciego roku życia. Co ważne, strefę zaprojektowano tak, aby bawić mogły się w niej nawet te dzieci, które dopiero raczkują bądź uczą się chodzić. W tej strefie dzieci mogą korzystać z:

  • suchych basenów wypełnionych piłeczkami w różnych kolorach;

  • sensorycznej kryjówki, w której znajdują się szeleszczące elementy.

Do tego dochodzą zjeżdżalnie, a także okienko, które świetnie sprawdzi się podczas zabawy w a ku ku. Tym, co zasługuje na podkreślenie są piankowe elementy, dzięki którym dzieci są bezpieczne nawet podczas upadku.

Strefa Odkrywaj

To miejsce zaprojektowane z myślą o dzieciach między trzecim a dziesiątym rokiem życia. Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci w tym miejscu, to na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim rakieta. Dzieci mogą do niej wejść, poruszając się po podświetlonej ściance wspinaczkowej. Została ona wykonana tak, aby przywodziła na myśl Drogę Mleczną. Ponad metr nad ziemią zawieszono przezroczysty tunel, którym dzieci mogą dostać się do kolejnych elementów tworzących stację kosmiczną.

Dlaczego warto zadbać dziecko do SmartKidsPlanet?

Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym atrakcje dla dzieci dobranego zostały tak, aby dostarczały nie tylko rozrywki, ale przyczyniały się również do rozwoju dzieci. Miejsce to pobudza wyobraźnie, kreatywność, rozwija zdolności motoryczne, które są tak ważne chociażby podczas nauki pisania. W SmartKidsPlanet dzieci mogą bawić się z innymi, co przekłada się na rozwój kompetencji społecznych. Warto dodać, że miejsce to zg Wodne jest z ideą edutainment, czyli edukacji poprzez zabawę. Wejdź na https://smartkidsplanet.pl/, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Inne ciekawe miejsca w Warszawie dla dzieci znajdziesz na www.mamazwarszawy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *