Nosidełko ergonomiczne: wygoda dla mamy, komfort dla dziecka

Codzienne zabieganie współczesnych mam i mnóstwo innych obowiązków, które wykonują zajmując się jednocześnie dzieckiem sprawiają, że coraz większą popularnością wśród nich cieszą się tzw. nosidełka ergonomiczne.

Specjalnie zaprojektowane: są szalenie wygodne w użytkowaniu dla mamy, łatwo się je zakłada, a maluchowi zapewniają stały kontakt z mamą!

Nosidełko ergonomiczne LennyLamb

Ze względu na wysoką jakość wykonania i wyjątkową wygodę zakładania takiego nosidełka, warto zwrócić uwagę na nosidełka ergonomiczne producenta LennyLamb. Twarzowe, kolorowe i doskonale skrojone pozwalają mamie na wykorzystanie ich nie tylko w domu, ale i w czasie spacerów z dzieckiem, zakupów, czy pełnej przygód wycieczki do parku. Można ich używać stojąc, chodząc i siedząc. Oczywiście dla bezpieczeństwa nie należy zasypiać z dzieckiem na plecach, ani schylać się głową ku dołowi – lepiej przykucnąć:)

 

Przykładowy model: nosidełko z tkaniny żakardowej, w 100% bawełnianej, przyjaznej dla skóry dziecka i nie uciskającej pleców mamy:

 

Nosidełko posiada specjalny, regulowany kapturek dla smyka oraz regulowane w 3 miejscach pasy ramienne, które umożliwiają dopasowanie ich do pleców mam o różnych sylwetkach. Warto wiedzieć, że zarówno pasy jak i boki posiadają miękkie wypełnienie, które nie sprawia wrażenia dyskomfortu i nie krępuje ruchów.

Mocowanie? Bajkowo proste: wystarczy złapać dodatkowe wzmocnienie – pas, który nie obciąża kręgosłupa i spiąć go trzypunktową klamrą, następnie założyć resztę nosidełkowego „plecaczka” na ramiona, sprawdzić pasy i już można do środka wsunąć malucha. Tu również ciekawostka: klamrę w pasie wykonano tak, by uniemożliwiała przypadkowe odpięcie się w czasie spaceru. Całość przeznaczona jest dla dzieci o wadze od 6 do 20 kg.

Nosidełko można nosić z przodu i z tyłu – tak, jak w danym momencie jest najwygodniej!

I wreszcie najważniejsze: nosidełka ergonomiczne LennyLamb produkowane są w Polsce, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa (Oko-tekst standard 100) i są przyjazne zarówno mamie, jak i jej smykowi.

 

Gdzie dostać?
U producenta: http://pl.lennylamb.com/ergonomiczne_nosidelka_dla_dzieci

Czas na wygodę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *