Organizacja urodzin dla dzieci w sali zabaw – zalety, usługi, ceny

1

Chcesz zapewnić dziecku niezapomniane urodziny? Pomyśl o zarezerwowaniu dla niego imprezy w sali zabaw!

Coraz więcej rodziców rezygnuje dzisiaj z organizowania urodzinek dziecięcych w domu. Przemawia za tym wiele korzyści, jakie daje urządzenie ich poza nim, między innymi większa wygoda, oszczędność czasu oraz zadowolenie małego solenizanta. Najczęściej wybieranym miejscem na urodziny dla dzieci są sale zabaw. Zobacz najważniejsze informacje o organizacji imprezy w sali!

Dlaczego warto urządzić urodziny dziecka w sali zabaw?

Maluchy uwielbiają wizyty w salach zabaw. To tam czeka na nie mnóstwo ciekawych atrakcji zachęcających do ruchu, między innymi tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, baseniki z piłkami i gąbkami, trampoliny czy zjeżdżalnie.

Urodziny dla dzieci zorganizowane właśnie w sali zabaw mogą być więc spełnieniem marzeń małego solenizanta i jednocześnie zagwarantować świetną rozrywkę dla jego gości. Jednocześnie nie trzeba wtedy samodzielnie spędzać czasu na ich organizacji, ponieważ wszystkim zajmą się pracownicy sali.

Dodatkowo imprezy dla dzieci w salach zabaw wcale nie są bardzo drogie, co powoduje, że wielu rodziców preferuje je zamiast samodzielnego urządzania przyjęcia w domu.

Gdy chodzi o takie urodziny dla dzieci Warszawa jest jednym z wielu miast, gdzie można je urządzić. Są one również dostępne w innych miejscowościach na mapie kraju, również w tych mniejszych.

Organizacja urodzin dziecięcych – jakie usługi oferują sale zabaw?

Sale zabaw oferujące urodziny dla dzieci mogą zaoferować dostęp do wielu usług. Najczęściej mają one formę specjalnych pakietów o określonym zakresie, co ułatwia wybór odpowiedniego.

W ramach organizacji urodzinek dla dzieci sale zabaw mogą zaoferować poniższe usługi:

  • Wynajęcie salki urodzinowej na wyłączność – dzieci mogą pozostawić w niej swoje rzeczy, mogą złożyć życzenia, korzystać z napojów i przekąsek.
  • Dostęp do sali zabaw – maluchy mogą korzystać z sali zabaw na wyznaczony czas, zwykle na 1-2 godziny zależnie od pakietu.
  • Pomoc opiekuna urodzin – dba on o to, aby urodziny były udane, między innymi zachęca dzieci do zabawy. Można też skorzystać z usług animatora, który organizuje rozrywki dla dzieci.
  • Przekąski – do wyboru są napoje i przekąski słone, słodkie, owoce, ich rodzaj zależny jest od wybranego pakietu.
  • Dekoracja pomieszczenia – pomieszczenie, w którym odbywa się impreza, jest dekorowane, na przykład może mieć ozdobną zastawę stołową, balony.
  • Dodatkowe atrakcje – za opłatą można również skorzystać z innych atrakcji, na przykład jak warsztaty, malowanie buzi, wykonywanie brokatowych tatuaży, piniata, wizyta maskotki, skręcanie balonów.

Jeżeli planowane są imprezy dla dzieci Warszawa daje dostęp do wszystkich z powyższych usług. Obecnie oferuje je między innymi sala zabaw dla dzieci airo.fun, która zapewnia maluchom niesamowitą zabawę w nowoczesnych i bezpiecznych wnętrzach pełnych ciekawych atrakcji. Więcej informacji związanych z ofertą sali można uzyskać na jej stronie internetowej znajdującej się pod adresem: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/urodziny-dla-dzieci.

Jaka jest cena organizacji urodzinek dziecięcych w sali zabaw?

Za urodziny dla dzieci w sali zabaw nie trzeba wcale płacić bardzo dużo. Ceny można porównać do samodzielnej organizacji urodzin oraz do wstępu na salę zabaw dla uczestników, więc to atrakcyjna alternatywa dla samodzielnego urządzania przyjęcia również pod kątem kosztów.

Jakie są ceny za urodziny dla dzieci w Warszawie oraz w innych miejscowościach w Polsce? Najczęściej za podstawowy pakiet należy zapłacić około 60-70 złotych za jedną osobę, natomiast w przypadku większych pakietów ceny dochodzą do około 90-100 złotych za jednego gościa.

Z aktualnymi cenami organizacji urodzin dziecięcych można łatwo zapoznać się w internecie. Cenniki znajdujące się na stronach sali zabaw pomogą wtedy w wybraniu takiej, która oferuje ciekawe atrakcje, rozbudowane pakiety oraz atrakcyjne ceny za imprezę, która na długi czas pozostanie w pamięci małego solenizanta i jego gości.

1 thought on “Organizacja urodzin dla dzieci w sali zabaw – zalety, usługi, ceny

  1. A jak urządzacie roczek? W domu czy w restauracji?
    Dylemat jest taki ponieważ ja mam jedną siostrę natomiast mój mąż ma 6 rodzeństwa, 5 z nich ma już po 2 dzieci. Do tego dochodzą dziadkowie i moja mama. Osób jest dużo a miejsca w domu mało. Zazwyczaj każdy zawsze zaprasza na roczek do domu. Dzieci wtedy biegają lub bawią się jakoś w jednym z pokoi, ale wiadomo jest maly armagedon Przeraża mnie trochę ilość dzieci na tak małej przestrzeni , jak przychodzi moja siostra ze swoją trójka i moja dwójka dzieci to już jest spory tłok. Myślam o tym żeby urzadzic roczek w sali zabaw ale wtedy nie ma sensu zapraszać dziadków i chrzestnych. Bawić się będą tylko dzieci tak naprawdę a i dla rocznej córki to też będzie na dłuższą metę męczące…Urządzenie roczku w restauracji wiadomo dużo większy koszt, a dzieci i tak się nudzą bo nie ma żadnych atrakcji szczególnie że jest zima. Pytam z ciekawości jak to rozwiązujecie przy dużych rodzinach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *