Przesyłki zagraniczne w niskich cenach

Tania paczka zagraniczna przestała być nieosiągalna. Teraz możesz szybko i łatwo nadawać paczki za granicę i płacić za to mniej niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdź najszybszy i najprostszy sposób, by zaoszczędzić na międzynarodowych usługach kurierskich.

Przesyłki kurierskie mają tę przewagę nad innymi rodzajami przesyłek, że są dostarczane bardzo szybko, a dodatkowo kurierzy dbają o prawidłowy transport i bezpieczeństwo paczek. Przeciętna przesyłka dociera do Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii lub innego kraju Europy już w 3-5 dni roboczych, więc jest to ogromna wygoda. Dodatkowym autem jest oczywiście to, że przesyłkę możesz zamówić online, bez wychodzenia z domu. Kurier odbierze ją spod Twoich drzwi. Następnie możesz śledzić jest aktualny status na stronie internetowej lub w wygodnej aplikacji. Dzięki temu wiesz dokładnie kiedy znajdzie się w rękach odbiorcy.

Jednym z kurierów, którzy oferują możliwość wysyłania paczek za granicę, jest GLS. Najtańsze paczki zagraniczne kosztują zaledwie 39 zł, a dokładną cenę konkretnej przesyłki sprawdzisz po wejściu na stronę. Po wpisaniu kraju nadania oraz doręczenia, a także kilku innych istotnych parametrów poznasz kwotę jaką trzeba zapłacić za tę konkretną paczkę. Ceny nadania za granicę zależą od kursu Euro i aktualizujemy je w serwisie Furgonetka raz dziennie, dzięki czemu wyniki obliczeń kalkulatora zawsze odzwierciedlają faktyczne ceny nadań.

Wystarczy tylko założyć konto w serwisie Furgonetka.pl zalogować się na nie, a zamówienie kuriera GLS, czy jakiegokolwiek innego (w przesyłkach międzynarodowych masz jeszcze do wyboru UPS, Fedex i DPD) będzie prostsze myślisz, wystarczy, że:

  • na stronie głównej klikniesz „Dodaj przesyłkę”;
  • wpiszesz dane Nadawcy i Odbiorcy oraz zaznaczysz rodzaj przesyłki;
  • wybierzesz kuriera i zaznaczysz „Zapisz do wysłania”
  • w zakładce „Do wysłania” wybierzesz wybraną paczkę (paczki) i klikniesz „Zapłać i Zamów”.

Chcesz wysyłać tanie paczki kurierskie za granicę? Skorzystaj z serwisu Furgonetka.pl, a dodatkowo nadasz je szybko i wygodnie w niecałe 5 minut bez wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *