Różnorodne klocki magnetyczne Geomag – zabawa na wiele godzin

Klocki Magnetyczne Geomag na pewno można nazwać zabawkami, które szturmem zdobywają rynek. Marka Geomag zajmuje się produkcją nowatorskich klocków magnetycznych, które przeznaczone są dla małych dzieci.

Miejscem wyrobu tych klocków jest Szwajcaria, dzięki czemu są one w pełni dostosowane do unijnych dyrektyw, są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów i gwarantują one dzieciom bezpieczeństwo.

Klocki magnetyczne Geomag wykonane są z bardzo bezpiecznych i przyjemnych w dotyku komponentów, dlatego mogą po nie sięgać dzieci w różnym wieku. Ciekawe kształty i kolory tych klocków sprawiają, że to pozytywnie wpływa na stymulację zmysłów dziecka.

Klocki magnetyczne Geomag występują w trzech wersjach, które dostosowane są do poszczególnych kategorii wiekowych. Za pomocą tych klocków można tworzyć bardzo ciekawe przestrzenne konstrukcje, jednak oprócz tego stanowią one niezwykle innowacyjną pomoc naukową. Drążki, które stanowią jeden z elementów tych klocków dają możliwość przedstawienia wielu fascynujących zjawisk. Konstrukcje, które tworzy się za pomocą klocków magnetycznych Geomag dają możliwość zrozumienia zasad budowy atomu, przyciągania pola magnetycznego, a także struktur układu cząsteczek.

Za pomocą tych klocków dzieci mają możliwość samodzielnie konstruować bryły oraz modele, które doskonale rozwijają wyobraźnię przestrzenną, a także pozwalają przyswoić podstawowe zasady geometrii. Te klocki są bardzo korzystne z tego względu, że poprzez zabawę i łamigłówkę pozwalają opanować trudne do zrozumienia tematy.

Dzięki tym klockom zabawa z wyobraźnią niemalże nie ma ograniczeń, ponieważ te klocki umożliwiają tworzenie konstrukcji we wszystkich wymiarach przestrzeni.

Każda nowa budowla sprawi, że dziecko lepiej rozwinie swoje zdolności manualne. Takie klocki są doskonałą formą rozrywki nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, bowiem oni mogą kombinować razem ze swoimi pociechami. Geomag udostępniło swoim klientom różne serie klocków wśród których można znaleźć na przykład klocki Geomag Color, Pro Panels i Pro Color, świecące Glow i Glitter oraz World i Wheels. Magnes, który stanowi podstawowy element tego typu zabawki przyciąga nie tylko poszczególne elementy, ale również samych konstruktorów, dlatego ciężko będzie oderwać dzieci od tych klocków. Klocki magnetyczne Geomag stanowią bardzo użyteczne narzędzie do wykonywania różnorodnych symulacji licznych form architektonicznych. Tego typu klocki są nawet przydatne w medycynie, ponieważ niektórym pacjentom pozwalają odzyskać sprawność manualną po jakimś wypadku lub udarze mózgu.

Tego typu klocki od wszystkich innych odróżniają się jakością wykonania oraz siłą przyciągania magnesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *