Sesja ciążowa i noworodkowa – dlaczego warto je zrobić?

Sesja ciążowa i noworodkowa – dlaczego warto je zrobić?

Kiedy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży, świat staje na głowie. Zmienia się perspektywa na całe życie, postrzeganie świata i priorytety. Teraz wszystko kręci się wokół jednego tematu – maluszka, który pojawi się na świecie. To, co liczy się teraz dla Ciebie najbardziej to jego dobro i szczęście. Właśnie dlatego już na etapie ciąży wybierasz wszystko co dla niego najlepsze – sama chodzisz regularnie na badania, bardziej dbasz o to, by zdrowo się odżywiać. Z kolei kompletując wyprawkę, szukasz produktów, które posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty i atesty. I wtedy do głowy wpada Ci myśl, że ten piękny stan, jakim jest ciąża, warto uwiecznić na równie pięknych fotografiach.

Wspomnienia – inwestycja o bezcennej wartości

Argumentów przemawiających za zrobieniem sesji ciążowej jest wiele.

Przede wszystkim jest to jedyny i niepowtarzalny czas w życiu przyszłych rodziców. Czas przed ogromną zmianą, któremu towarzyszy wiele emocji. Zarówno tych pięknych, związanych z oczekiwaniem na maleńki cud, jak i trudniejszych, wypełnionych różnymi obawami. Chociażby dlatego warto wybrać się na sesję ciążową i oderwać się myślami od kompletowania wyprawki i myślenia o wyborze szpitala.

Po drugie, na sesji ciążowej, możesz spędzić wspólny czas z przyszłym tatą. To moment, kiedy możecie skupić się tylko na sobie i swojej miłości. Będziecie spacerować trzymając się za ręce, przytulać, śmiać się. Takie chwile zatrzymane w kadrach na pewno po czasie wywołają ogrom uśmiechów na Waszych twarzach!

Po trzecie, na sesji możesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda. To Ty będziesz w centrum uwagi. W końcu nosisz w sobie nowe życie, które jest głównym powodem spotkania na sesji. To moment, kiedy możesz poczuć się pięknie i kobieco. Dobry fotograf będzie potrafił ukazać Cię z najlepszej perspektywy i pokazać niepowtarzalne piękno stanu, w którym się znajdujesz.

Po czwarte – spotkanie na sesji ciążowej jest świetnym testem dla fotografa. Możesz sprawdzić, czy nadajecie na tych samych falach i podjąć decyzję, czy będzie to odpowiednia osoba, do uwiecznienia Waszych pierwszych wspólnych chwil na sesji noworodkowej.

Bo jeśli zdecydujesz się na sesję ciążową, chyba nie trzeba Cię przekonywać do sesji noworodkowej? 🙂 w pierwszych tygodniach życia maluszek zmienia się tak szybko, że ani się obejrzysz, a przestanie mieścić się w najmniejszy rozmiar ubranek. Wiem co mówię, sama też jestem mamą i za każdym razem zadziwiało mnie to, jak szybko moje noworodki stawały się niemowlaczkami. Zatem jeśli zależy Ci, by na zdjęciach był malutki okruszek, taki jak pamiętasz jeszcze ze szpitala, nie zwlekaj z umówieniem się na sesję noworodkową. Potem będzie czas na inne zdjęcia, uwieczniające równie niezwykłe momenty, ale miej świadomość tego, jak szybko noworodek rośnie.

Sesja ciążowa Warszawa

Jeśli zatem mieszkasz w stolicy i spodziewasz się narodzin dziecka, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Jestem fotografem, który wykonuje naturalne sesje zdjęciowe. Skupiam się na emocjach i relacjach, na pokazywaniu moich modeli takich, jakimi są. Nie będę Was zatem ustawiać w wymyślne pozy, czy przebierać Cię w tiulową suknię. Odwiedzę Was za to w domu, bądź zaproszę na spacer, w czasie którego bardzo szybko zapomnicie, że przyszłam robić zdjęcia. Sesje bez stresu i presji, to moja specjalność, pozwalająca na uchwycenie w kadrach prawdziwych Was. To jak? Zobaczymy się na sesji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *