Spa dla dzieci – zabiegi stworzone z myślą o najmłodszych

Zabiegi Spa kojarzone są przede wszystkim tymi skierowanymi dla osób dorosłych, które skoncentrowane są na relaksie i poprawie urody. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że zabiegi te są dostępne również dla dzieci.

Na czym polega Spa dla dzieci i gdzie można z niego skorzystać?

Hotele Spa oferują swoim gościom szereg różnego rodzaju zabiegów w dziedzinie odnowy biologicznej, relaksacji oraz wypoczynku. Ich głównym celem jest zarówno zregenerowanie ciała fizycznie, jak i sił psychicznych poprzez dogłębne odprężenie. W hotelach tego rodzaju pracują doświadczeni specjaliści, którzy z wykorzystaniem najróżniejszych metod prowadzą zabiegi, na przykład skoncentrowane na walce z procesami starzeniowymi skóry, cellulitem, nadwagą czy zmęczeniem. W przypadku zabiegów przeznaczonych dla dzieci są one z kolei skupione głównie na relaksie, delikatnej pielęgnacji skóry oraz na dobrej zabawie.

Jakie zabiegi Spa przeznaczone są dla dzieci?
Oferta w hotelach Spa przeznaczona dla najmłodszych jest tworzona specjalnie z myślą o nich. Podczas takich zabiegów wykorzystuje się zazwyczaj pachnące słodyczami albo owocami kosmetyki, które są wprost uwielbiane przez dzieci.

Wśród popularnych zabiegów Spa dla dzieci znajdują się między innymi masaże, na przykład z użyciem ciepłej płynnej czekolady, której aromat unosi się w powietrzu, czy też z użyciem kosmetyków o zapachu truskawek albo bananów. Masaż powoduje, że skóra jest dobrze odżywiona i nawilżona. Często takie zabiegi masażu łączone są także z podjadaniem różnych smakołyków, na przykład czekolady albo owoców, ponieważ trudno powstrzymać się wtedy, gdy kosmetyki pachną tak wspaniale.

Dostępne są również innego rodzaju zabiegi, przykładowo może być to manicure połączone z delikatnym masażem dłoni – takie zabiegi są uwielbiane przez dziewczynki. Także można zamówić zabieg pedicure czy zabiegi na twarz, na przykład maseczkę bananową czy czekoladową.

Na Spa dla dzieci zaprasza Hotel Fajkier!
Zabiegi Spa przeznaczone dla najmłodszych są dostępne w wielu hotelach i pensjonatach w całej Polsce. Gdy planujesz rodzinny wyjazd na malowniczą Jurę Krakowsko-Częstochowską, w takim przypadku czekają one również w Hotelu Fajkier, który znajduje się w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc i Zawiercia, w samym zielonym sercu Jury. Dla gości przygotowano tutaj komfortowe pokoje i apartamenty, można korzystać także z restauracji oraz z basenów i zabiegów Wellness & Spa.

Hotel Fajkier to hotel przyjazny dla rodziny i najmłodszych gości. Dla nich dostępne są tutaj także zabiegi Spa, a dokładnie zabieg na ciało „Lody Truskawkowe”, masaż ciała „Czekoladowe Szaleństwo” oraz masaż placów „Owocowa Fantazja”. Po każdym zabiegu na jego uczestnika czeka słodka niespodzianka.

Zatem jeżeli planujesz rodzinne wakacje, pomyśl o tym, aby odwiedzić także Spa – tutaj będzie mogła zrelaksować się cała rodzina. Podczas gdy rodzice będą korzystali z zabiegów skierowanych specjalnie dla nich, także najmłodsi nie będą się nudzili, ponieważ na nich czekać będzie tutaj także coś specjalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *