Śpiochy – nieodłączny element wyprawki maluszka

W wyprawce dla niemowlaka powinny znaleźć się śpiochy, ponieważ jest to jeden z najbardziej wygodnych elementów dziecięcej garderoby.

Śpiochy są jednoczęściowe i zapinana się je na ramionach, dzięki czemu bardzo łatwo można dziecko rozebrać. Śpiochy dostępne są zarówno dla dziewczynek, jak też dla chłopców, trzeba jedynie dopasować je kolorystycznie.

 

Cechą charakterystyczną śpioszek jest to, że zapinane są one na ramionach, jednak oprócz takich producenci udostępniają też śpiochy, które zapinane są wzdłuż nóżek na zatrzaski. Dzięki temu bardzo szybko można na przykład zmienić dziecku pieluchę. Zatrzaski znajdujące się w kroku oraz na ramionach nie rdzewieją pod wpływem wody, dlatego można często je prać.

Śpiochy są też bardzo charakterystyczne z tego względu, że nie mają żadnych wycięć z tyłu i plecy dziecka są cały czas zakryte, dzięki czemu maluszek zapewne nie zmarznie. Śpioszki w połączeniu na przykład z bodami bardzo ładnie wyglądają, a dziecku jest ciepło i wygodnie. Śpioszki dostępne są w różnorodnych wielkościach. Najmniejsze przeznaczone są na dzieci o wysokości 56 centymetrów, natomiast największe są dla dzieci, które mają ponad 90 centymetrów wzrostu. Dobierając śpioszki warto sprawdzić, jaka jest długość całkowita dziecka, długość ramienia oraz kroku, szerokość w biodrach oraz długość stopy, a wtedy najłatwiej będzie dobrać te najodpowiedniejsze body. Dorośli mogą zaopatrywać swoje pociechy w klasyczne, czyli jednolite śpiochy, jednak jeśli oni lubią odrobinę szaleństwa to mogą wybrać dla swojego dziecka śpiochy z różnorodnymi haftami, ozdobnymi naszyciami czy też innymi tym podobnymi ozdobami.

Producenci pragną, aby dzieci noszące śpiochy bardzo dobrze się w nich czuły, dlatego do ich produkcji wykorzystują najlepszej jakości materiały.

Najwięcej jest śpiochów bawełnianych, ponieważ one są najprzyjemniejsze dla skóry dziecka. Śpioszki zaliczają się do ubranek, które świetnie się noszą. Warto kupować je od sprawdzonych producentów, ponieważ będzie można je niemalże, co drugi dzień prać, a wygląd zewnętrzny śpioszków z pewnością nie ulegnie zmianie.

Śpiochy bardzo dobrze się noszą, dlatego zarówno rodzice, jak też dzieci są z nich zadowoleni. Bardzo łatwo prasują się i nie deformują się pod wpływem ich noszenia oraz prania. Kolorowe wzornictwo tych śpioszków jest bardzo przyjemne dla oka, dzięki czemu każdy z pewnością zauroczy się tym, jak wygląda w nich mały bobasek. Jest to doskonały prezent dla dziecka, ponieważ z pewnością zostanie wykorzystany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *