Teletubisie jako najlepsze zabawki dla najmłodszych

Teletubisie to urocze stworki, które w radosny sposób poznają świat i wspólnie z maluchami rozwiązują codzienne problemy. Twinky Winky, Dipsy, Laa Laa i Po staną się wiernymi towarzyszami zabaw – zaproś ich do odgrywania różnych przygód! Serial powstał ponad 20 lat temu, jednak nadal cieszy się sporą popularność wśród najmłodszych dzieci, poznających otaczający je świat. Każdy odcinek serialu ma nieco inną fabułę, jednak odgrywa się na tle zwyczajnych okoliczności, jak np. w parku czy w szkole. Bohaterami, którzy również pojawiają się w serialu są: Odkurzacz No-No oraz charakterystyczna rura, z której wydobywają się rozmaite odgłosy.

Teletubisie mówią papa!

To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych fraz, jakie urocze Teletubisie wypowiadają podczas każdego odcinka serialu. Bohaterowie uwielbiają pokazywać maluchom świat i wspólnie komunikować się między sobą w nieznanym dotąd języku.

Tulimy! – to z kolei zawołanie do wspólnych przytulasków, jakimi bohaterowie nagradzają się po rozwikłaniu jakiegoś wyjątkowo trudnego zadania. Może czas przytulić się do swojej mamy lub braciszka?

Teletubisie imiona

Imiona Teletubisiów brzmią niecodziennie, jednak wpadają w ucho i łatwo je zapamiętać, dzięki czemu dzieciaki z pewnością nie pomylą swoich ulubionych bohaterów. Każda z postaci wygląda podobnie, a od innych odróżnia ją głównie kształt antenki na głowie oraz kolor ciała. Twinky Winky jest fioletowy, Dipsy zielony, Laa Laa żółty i Po czerwony.

Teletubisie zabawki

Wśród zabawek z Teletubisiami na szczególną uwagę zasługują oczywiście interaktywne maskotki, które po naciśnięciu na brzuszek wydają różne odgłosy. Każdy pluszak ma ok. 25 cm wysokości i w całości pokryty jest mięciutkim pluszem, który sprawia, że zabawki szybko zyskują miano ulubionych zabawek na dobranoc. Dostępne są również nieco mniejsze maskotki, jednak te pozbawione są już modułów dźwiękowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *