Wanienka idealna?

Są takie rzeczy, na których oszczędzać nie można. O czym mowa? O wanienkach dla niemowląt. I chociaż nie wszyscy młodzi rodzice zdają sobie z tego sprawę, to jednak warto wiedzieć, że materiał, z jakiego jest wykonana wanienka, jej kształt i funkcjonalność mają przeogromne znaczenie.

Pełnia bezpieczeństwa

Świeżo upieczeni rodzice uczą się dbać i pielęgnować maluszka każdego dnia. Wieczorna kąpiel maleństwa to dla wielu ogromna dawka stresu. Aby czas kąpieli był dla młodych mam i ojców oraz nowo narodzonych dzieci wyłącznie źródłem radości, warto sobie pomóc, otaczając się bezpiecznymi, komfortowymi, funkcjonalnymi przedmiotami. A wysokiej klasy wanienka Camele’o” Beaba ze sklepu www.babymama.pl właśnie taką jest.

Wanienka na medal

To niezwykle ważne, aby wanienka, w której będziemy co wieczór kąpać pociechę, spełniała najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Materiał, z którego jest wykonana, musi być wolny od szkodliwych składników takich jak BPA czy PVC. Idealnie byłoby także, gdyby wanienka dla bobasa posiadała wewnętrzny materiał antypoślizgowy, który redukuje ryzyko wyślizgnięcia się pociechy z rąk.

Bardzo praktycznymi i pożądanymi rozwiązaniami są także specjalne miejsca na słuchawkę prysznicową czy odpływ odprowadzający wodę (umieszczony na dnie wanienki).

To drobiazgi, które naprawdę wiele znaczą i bardzo ułatwiają i uprzyjemniają pielęgnację maluszka. Wanienka „Camele’o” Beaba spełnia wszystkie wymagania nowoczesnych, wymagających młodych mam. Doskonale sprawdza się do kąpieli tych mniejszych i nieco starszych pociech.

 

Nic dziwnego, że szybko podbiła serca rodziców na całym świecie, stając się ważnym wyposażeniem ich domów.

Wanienka Camele’o” Beaba doskonale sprawdza się w zestawie ze stojakiem Camele’o, dzięki któremu kąpiel bobasa jest jeszcze bardziej wygodna i jeszcze bardziej bezpieczna.

 

Więcej informacji o produkcie rodzice znają na stronie: www.babymama.pl
Wanienka Camele’o Beaba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *