Wyjątkowy gadżet dla miłośników książek

Twoje dziecko kocha książki? Podaruj mu ręcznie malowaną zakładkę do książek – magiczny gadżet, który sprawi, że jeszcze chętniej będzie sięgało po literaturę!

Ręcznie malowane zakładki do książek to niezwykły i magiczny dodatek dla każdego miłośnika książek. Choć nie tylko. Z pewnością ich wyjątkowość pomoże przenieść się w magiczny świat literatury także tym, którzy po lekturę sięgają raczej rzadko. Więc bez względu na to, czy twoje dziecko kocha czytać, czy do tej czynności ma raczej ambiwalentny stosunek, ręcznie robione zakładki powinny być więc doskonałym pomysłem na drobny upominek – zwłaszcza z okazji rozpoczętego właśnie nowego roku szkolnego.

Takie ręcznie robione zakładki to użyteczne, przydatne na co dzień małe dzieło sztuki. Ręcznie robione zakładki do książek są najczęściej malowane na cienkiej listewce lub cieniutkiej płycie. Zazwczaj są malowane farbami akrylowymi i zabezpieczone werniksem – specjalistycznym preparatem, który utrwala na długie lata przedstawiony na nich rysunek. Dzięki temu zakładki handmade są nie tylko wyjątkowe i piękne, ale także bardzo trwałe.

Co mogą przedstawiać malowane zakładki do książek?

Ręcznie robione zakładki mogą przedstawiać niemalże dowolne wybrane motywy, są bowiem bardzo zwykle malowane na zlecenie. Znajdziemy wśród nich zakładki przedstawiające ptaki, psy, koty, kwiaty, motywy związane z literaturą, przyrodą, bądź znajdują się na nich ważne dla przyszłego posiadacza zakładki cytaty, wzory oraz imiona. Bez względu na to, jaki motyw wybierzemy, możemy być pewni, że taka zakładka na 100% będzie wyjątkowa.

Bardzo chętnie kupowane są zakładki przedstawiające portrety ukochanych zwierząt, którymi zazwyczaj są psy i koty. Takie zakładki malowane są na podstawie dostarczanych artyście fotografii zwierząt. Są to zakładki szczególnie polecane dla tych, którzy w swoich rodzinach mają „czworonożnych przyjaciół”.

Ile kosztują takie artystyczne zakładki?

Patrząc na to jak bardzo wyjątkowe są to przedmioty i jak wiele pracy i talentu trzeba włożyć w ich stworzenie – ich cena wydaje się niewielka. W ArtWitrynie posiadamy ręcznie malowane zakładki w cenie około 40-50 zł za sztukę.

Zobacz wszystkie ręcznie malowane zakładki do książek dostępne w serwisie ArtWitryna.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *