Jaka lampa na biurko w pokoju małej księżniczki?

Kobiety już od najmłodszych lat wiedzą, czego chcą i mają pomysły na to, jak sprawić, by ich otoczenie wyglądało atrakcyjnie. Dlatego też, specjalnie dla dziewczynek produkowane są wyjątkowe sprzęty codziennego użytku.

Jednym z takich przykładów są lampki na biurko dostosowane do najbardziej wygórowanych wymagań małych kobietek.

Lampa dla dziewczynki, a ta dla chłopca

 

O ile kilkuletnim chłopcom raczej obojętne jest, jakiego typu oświetlenie znajdzie się w ich pokoju, o tyle dziewczynki dokładnie wiedzą, jaki kolor i fason najlepiej wkomponuje się w aranżację wnętrz.

Lampa na biurko do pokoju małej dziewczynki powinna być precyzyjnie wykonana, gustowna, a przy tym łatwa w obsłudze.

Ważne są jej kolory. Kilkuletnie dziewczynki uwielbiają róż oraz wszelkie, jasne i wesołe odcienie. Ponadto, chwalą sobie te elementy wyposażenia, które w jakiś sposób nawiązują do ich zainteresowań. Z tego powodu, niektórzy producenci lampek biurkowych wytwarzają oświetlenie, którego obudowa jest ozdabiana postaciami z bajek czy bohaterami baśni.

 

Królewny, księżniczki, Barbie, jak też zwierzątka namalowane na lampkach sprawiają, że oświetlenie zachowuje swój dziecięcy charakter, ale jednocześnie pozwala dziewczynce czuć się kimś ważnym, skoro może mieć lampkę dostosowaną do jej indywidualnych wymagań.

Niemniej jednak, niektóre małe panie mają większe wymagania…

Urocze lampki witrażowe tworzone z wielu kolorowych elementów, proste, ale eleganckie lampki o nieskomplikowanej formie i łatwym włączaniu to propozycje dla tych małych księżniczek, które chciałyby już poczuć się bardziej dorosłe.

 

Pojawiają się również lampki uniwersalne, które sprawdzą się przy małych dziewczynkach, ale mogą być przez nie użytkowane przez wiele lat – chodzi głównie o te cechujące się niestandardowymi kształtami.

Lampki biurkowe w postaci motyli czy kwiatów są idealne dla dziecka, jednak córka nacieszy się nimi dość długo, zanim uzna, że są już dla niej zbyt dziecinne.

 

Autor: Sonia S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *