Prezent na roczek – kilka ciekawych pomysłów

Dzień pierwszych urodzin – wyjątkowe święto, które zasługuje na odpowiednią oprawę. Rodzice będą „stawać na głowie”, aby urządzić fajną zabawę dla swojego malucha, a goście.. . Oni to będą zachodzić w głowę, co na roczek dla chłopca będzie dobre, a co na roczek dla dziewczynki będzie idealne.

Nie lada zagwozdka, dlatego warto wcześniej sprawdzić ciekawe propozycje, których na szczęście nie brakuje.

Zabawki na pierwsze urodziny

Czy dobrym pomysłem będą zabawki sensoryczne? Oczywiście, że tak. Jedna z najciekawszych inspiracji prezentowych. To one pomogą maluchowi odkrywać świat. Dziecko będzie mogło popracować nad poszczególnymi zmysłami. Dotyk, wzrok,słuch, czy też smak – każdy dorosły człowiek wie, jak ważne są one w życiu. Warto więc, aby i maluch mógł je u siebie wykształcić w prawidłowy sposób. To one mają za zadanie stymulować rozwój fizyczny i umysłowy dziecka.

Czy dobrym prezentem okaże się jeździk na roczek? Jak najbardziej! Chyba nie ma lepszej propozycji od tego, żeby pobudzić rozwój fizyczny u malucha. Jeździki mogą przybierać różną formę. Drewniany, plastikowy. W kształcie autka, rowerka – wybór jest ogromny. Tego rodzaju jeździki są w stanie zapewnić ogrom zabawy. Jeżeli tylko w domu jest odpowiednio dużo miejsca, można tam też trenować swoje umiejętności. Jeździki okażą się także doskonałym towarzystwem na rodzinne spacery.

Konik na biegunach – wielu rodziców z pewnością cofa się teraz myślami wstecz. Do czasów, kiedy to oni sami byli szczęśliwymi posiadaczami takiej zabawki. Zabawa murowana. Tego rodzaju zabawka jest w stanie zapewnić ogrom radości nawet nieco starszym pociechom. To dobry towarzysz wielu fantastycznych przygód. Jakich? Tych, które dziecko wymyśli samodzielnie lub wspólnie ze swoim rodzicem.

Kolejna propozycja to drewniane zabawki. W zalewie plastikowych zabawek, te wykonane z drewna wydają się czymś absurdalnym. Co jednak nie oznacza, że trzeba skreślić je z listy. Wręcz przeciwnie. Istnieje wiele zalet posiadania tego rodzaju zabawek. Na tej liście znajduje się m.in. dbałość o środowisko naturalne, rozwój wyobraźni i kreatywności dziecka, trwałość, bezpieczeństwo, łatwość obsługi. Dedykowane są one dla dzieci w różnym wieku.

Czy można dać pieniądze na roczek? Tak, ale dziecko tak szybko nie będzie miał okazji do tego, aby skorzystać z nich. Chociaż, może to być dobry znak dla rodziców, aby Ci założyli maluchowi skarbonkę lub lokatę. Pieniądze będą procentować na przyszłość, na lokacie bankowej.

Czy może być coś lepszego, niż klocki na roczek? Oczywiście, że nie! Klocki to jedna z najlepszych propozycji, która również doskonale wpływa na rozwój malucha. Uczy myślenia przestrzennego, rozwija kreatywność. To także doskonały pomysł na to, aby pobawić się razem z mamą i tatą. Oczywiście, należy pamiętać o tym, aby wybierać klocki, które dopasowane są do wieku malucha.

Album na roczek? Może i wszyscy są przyzwyczajeni już do cyfrowych nośników i zapisywania tam zdjęć, ale z powodzeniem można wybrać personalizowany album na tę wyjątkową okazję. W szczególności, że nigdy więcej nie będzie ona miała szansy się powtórzyć.

Ubranka dla dzieci

Skoro wyjątkowa okazja, to i sam solenizant powinien zaprezentować się w odpowiedni sposób. To doskonała okazja do tego, aby zakupić ubranka na roczek. W szczególności, jeżeli mowa jest o body na roczek. Jest to dobry pomysł zarówno, jeżeli chodzi o dziewczynkę, jak również dla chłopca. Oferta obejmuje body z różnymi napisami, m.in. „Mam już roczek”, „Moje pierwsze urodziny”, „Roczek panowania z imieniem dziecka”, „Ale szok! Mam już rok”, itd.

Warto również dwa słowa wspomnieć o kolorach. Dostępne są one w wersji dla dziewczynek, dla chłopca, a także uniwersalne. Prym wiedzie tu kolor biały, który jest o tyle dobry, że można dopasować go do innych elementów garderoby, jakie ma dziecko.

Personalizowane ubranko podkreśli wagę całego wydarzenia. Co więcej – w przyszłości może to być nie lada niespodzianka dla dorosłego już człowieka. Nie jedna osoba pomyśli sobie – „i ja byłem w stanie się w coś takiego zmieścić?”. Aczkolwiek, dostępne są nie tylko samo body, ale również całe komplety na roczek. Dzięki temu nie trzeba będzie zastanawiać się, czym dopełnić całą stylizację.

Dla dziewczynek dostępna jest wersja ze spódniczką, a dla chłopców ze spodniami. Trzeba przyznać, że ubranka na roczek to chyba jedna z najlepszych propozycji. Rodzice na pewno będą mieli okazję do tego, aby ją wykorzystać. Mówiąc dosadnie, dziecko będzie miało okazję do tego, aby wszystkie ubranka „wynosić”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *