Udany prezent dla nastolatka? Wybierz kolczyki na ucho bez przekłuwania!

Wymyślenie udanego prezentu dla nastolatka jest nie lada wyzwaniem. Trafienie w gusta, które zmieniają się w bardzo szybkim tempie, zgodnie z najnowszymi trendami, to prawdziwy łut szczęścia. Są jednak takie propozycje upominków, które nie tylko wydają się bezpieczne, ale również zaskakujące i nieoczywiste. Chcesz kupić prezent nastolatkowi, który od dawna marzy o założeniu kolczyków, ale wzbrania się rękami i nogami przed zabiegiem przekłucia? Wręcz mu przedsmak przygody z biżuterią i postaw na kolczyki na ucho!

Czym dla nastolatka jest biżuteria i dlaczego wybrać ją na prezent?

Nastolatkowie dostrzegają galopujące zmiany w trendach, nowinkach elektronicznych i muzycznych. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że gadżet (choćby najnowszy jego model), za maksymalnie rok okaże się przeżytkiem wymagającym wymiany na kolejny — bardziej doskonały. Co za tym idzie rzadko kiedy, doceniają podarunki, które z biegiem czasu przestają być aktualne i ponadczasowe. Właśnie dlatego planując prezent dla nastolatka, warto wybrać go pod kątem uniwersalności, estetyki, wartości sentymentalnej i możliwości zaszczepienia w młodym człowieku pewnego sposobu na wyrażenie siebie. Te wszystkie możliwości dają kolczyki na ucho, które nie tylko efektownie ozdobią i uzupełnią stylizację, ale również zachęcą młodego człowieka do kolejnego kroku, jakim jest przekłucie uszu.

Jakie wzory kolczyków na ucho bez przekłuwania, będą pasować do nastolatka?

Kolczyki na uszach mogą mieć taką mnogość wzorów i barw, że z łatwością można znaleźć wśród nich model, który zachwyci nastolatka. Najważniejszym kryterium wyboru, jest jednak ogólne rozeznanie, jaki styl towarzyszy młodemu człowiekowi na co dzień.

Dla tych nastolatków, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę form, świetnie sprawdzą się kolczyki na uszach, których tematem przewodnim są figury geometryczne i kompozycje z okręgów. Na prezent pasować będą również te, które są dyskretne i nie zawierają ozdobnych kamieni, ani kolorowych zdobień. Takie propozycje można odnaleźć w ofercie marki Blomdahl, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nastolatków.

Jeżeli jednak obdarować chcemy młodą osobę, która uwielbia ekstrawagancję, błysk i zwracanie uwagi innych na swój styl, zdecydujmy się wybrać kolczyki na ucho bez przekłuwania, które zdobione są cyrkoniami i diamentami. Dobrym wyborem będzie również wybór biżuterii platerowanej różowym lub białym złotem, a także srebrem. Wśród wzorów dla nastolatków ceniących sobie bogate formy, prawdziwym hitem są motywy roślinne i zwierzęce, a także mnogie i przeplatające się wzory geometryczne. Czym jeszcze kierować się wybierając podarunek? Przede wszystkim bezpieczeństwem, o którym więcej poniżej.

Marka jubilerska Blomdahl — bezpieczny wybór dla wrażliwej skóry nastolatka

Rynek biżuteryjny dosłownie pęka w szwach, biorąc pod uwagę ilość wzorów, ale też materiały, z jakich ozdoby są wykonywane. Decydując się na prezent dla nastolatka, który nigdy wcześniej nie nosił kolczyków, warto wybrać te produkty, które są hipoalergiczne i nie wywołają reakcji uczuleniowej. Dokładnie taką biżuterię w swojej ofercie ma firma Blomdahl, która w bezpieczny sposób zdobi kolczyki platerem z metali szlachetnych, a także kamieni ozdobnych. Oprócz tego wykorzystuje plastik i tytan medyczny, które są całkowicie bezpieczne i neutralne dla wrażliwej na metale skóry.

Otrzymanie przez nastolatka bezpiecznych i efektownych kolczyków bez przekłuwania, może być bodźcem do podjęcia decyzji o przekłuciu uszu i wyzbyciu się lęku przed tym krótkim zabiegiem. I tutaj kolejne dobre rozwiązanie, które oferuje Blomdahl — opatentowana metoda przekłucia uszu: szybko, bezboleśnie, bezpiecznie i antyseptycznie za pomocą jednego kliknięcia. Ten system pozwoli nastolatkowi w sposób naturalny i ekscytujący rozpocząć przygodę z kreacjami jubilerskimi na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *